Helpmotion
Registrujte se na Helpmotion! Na forumu možete zatražiti bilo kakvu vrstu pomoći. Klikom na Register pridružićete nam se!

Join the forum, it's quick and easy

Helpmotion
Registrujte se na Helpmotion! Na forumu možete zatražiti bilo kakvu vrstu pomoći. Klikom na Register pridružićete nam se!
Helpmotion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Škola :P Učenici

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Škola :P  Učenici Empty Škola :P Učenici Pon Jan 10, 2011 6:44 am

Alma

Alma

Ovako,ja sam uradila nešto jaako loše jednom dječaku u školi- bila sam pod dojmom i nisam znala šta pričam tuzan Sada mi je on ko oprostio,ali me je stalno izazivao vrijeđao,bez povoda. Prijavila sam ga,aa on je onda odigrao nefer: rekao je to što sam uradila kao razlog. Ja sam iz sramote porekla. Sada me peče savjest. Je li on ima pravo da me maltretira ako sam ga jednom povrijedila ( i ako nisam namjerno) ?

2 Škola :P  Učenici Empty Re: Škola :P Učenici Pon Jan 10, 2011 7:39 am

AnGie ^^

AnGie ^^
Administrator
Administrator

Draga Alma ja baš i ne znam kako bih ti pomogla ali ako ti je oprostio ne bi trebao tako da se ponaša prema tebi. Ali moraš malo da mi kažeš više o problemu(ako nije problem) da bih mogla da ti pomognem.

https://helpmotion.serbianforum.info

3 Škola :P  Učenici Empty Re: Škola :P Učenici Sre Jan 12, 2011 10:12 am

Alma

Alma

Opsovala sam. Iz ljutnje. I sad mi je žao,ali sam se izvinula. Aa tip me terorisao

4 Škola :P  Učenici Empty Re: Škola :P Učenici Pon Feb 28, 2011 7:24 am

AnGie ^^

AnGie ^^
Administrator
Administrator

Ako si se izvinula, u redu. Ali kako god nema pravo da te "teroriše" na bilo koji način. Nadam se da si prijavila nekom.

https://helpmotion.serbianforum.info

5 Škola :P  Učenici Empty Re: Škola :P Učenici Sre Mar 02, 2011 9:32 am

~Death Ripper~

~Death Ripper~

Nemoj da ga prijavljujes naokolo, ignorisi ga i uglavnom se ne nerviraj. Pricaj s njim, ako ne pomaze pravi se ocajna, nzm, ako umes na silu da se rasplaces uradi to kad te zeza (u sto manjem drustvu XD), ako ti je bio drug oprostice ti. A ako ti ne znaci da ti oprosti nego da prestane da te zeza onda ne znam sta da ti kazem, ja samo ignorisem one koji me zezaju, posle nekog vremena se naviknes veruj mi (citaj: izjavljivali su mi ljubav godinu dana zbog jedne ispale na face-u, prestali su pre mesec dana).

6 Škola :P  Učenici Empty Re: Škola :P Učenici Sub Mar 12, 2011 9:23 am

marija <3

marija <3

Haj Alma... dakle ako sam dobro razumela ti si njega opsovala, zatim si se izvinula, a on tebe još maltretira?
1. Psovka nije razlog da se neko toliko naljuti. Ti si koliko sam razumela bila ljuta. On te je možda provocirao i ti si ga opsovala. Ipak, to nije dovoljan razlog da te i dalje maltretira!
2. Niko ne sve da te "teroriše"! Ti verovatno kriviš sebe i idalje si mnogo tuna. Pa ne treba da budeš! Zar ti nije oprostio? Primetio je da si još tuna i sada ti se na neki način sveti. Podigni glavu visoko i pokaži da ti nije krivo.
3. Ukoliko se to maltretiranje nastavi, požali se najboljoj drugarici ili roditeljima.

Nadam se da sam ti bar malo pomogla srecan

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu