Helpmotion
Registrujte se na Helpmotion! Na forumu možete zatražiti bilo kakvu vrstu pomoći. Klikom na Register pridružićete nam se!

Join the forum, it's quick and easy

Helpmotion
Registrujte se na Helpmotion! Na forumu možete zatražiti bilo kakvu vrstu pomoći. Klikom na Register pridružićete nam se!
Helpmotion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Skin za Miley Cyrus forum

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Skin za Miley Cyrus forum Empty Skin za Miley Cyrus forum Uto Mar 15, 2011 2:18 am

Miss Jelena

Miss Jelena

-Zahtijevam:Skin za forum
-Opis:Forum je o Miley Cyrus i zove se Miley Cyrus Fans
-Boje:Ljubičasta i bijela,nešto iskombinujte,želim da bude glamurozno.
-Slike:
[You must be registered and logged in to see this link.]
(želim da umjesto one srenje slike u ovoj gore slici bude Welcome message,a da na dnu slike piše Miley Cyrus Fans i da taj natpis bude uklopljen sa slikom)
-Welcome message:Dobrodošao/la na forum o ovoj megapopularnoj pjevačici i glumici-Miley Cyrus.Ovdje ćeš moći pronaći apsolutno SVE o njoj.Pored toga moći ćeš i upoznati i njene fanove(nas) i sprijateljiti se sa nama.Biće zabavano zato nam se i ti pridruži i budi jedan od nas:)Ugodan boravak na forumu želi vam
Admin Team
-Forum je PunBB

P.S.Da li je zahtjev prihvaćen?

2Skin za Miley Cyrus forum Empty Re: Skin za Miley Cyrus forum Sre Mar 16, 2011 4:42 am

Escape

Escape
Administrator
Administrator

Zahtev prihvaćen

3Skin za Miley Cyrus forum Empty Re: Skin za Miley Cyrus forum Pet Mar 18, 2011 8:11 am

Escape

Escape
Administrator
Administrator

Koristit ću druge slike jel je ova male kvalitete

4Skin za Miley Cyrus forum Empty Re: Skin za Miley Cyrus forum Pet Mar 18, 2011 9:28 am

Escape

Escape
Administrator
Administrator

Gotov je...
Što misliš: [You must be registered and logged in to see this link.]

5Skin za Miley Cyrus forum Empty Re: Skin za Miley Cyrus forum Sub Mar 19, 2011 2:45 am

Miss Jelena

Miss Jelena

Ne mogu reći da mi se sviđa.On je lijep,ali je sve suprotno od onoga što sam tražila.Mislila sam da bude elegantan i svečan i da mu pozadina bude lila(nešto slično)kod tvog mi se skina ne sviđa logo,pozadina,natpis.Nisu loši,ali nisam takav skin tražila.Mislila sam da skin bude sličan ovim:
[You must be registered and logged in to see this link.]
samo sa onom slikom koju sam postavila,ili nekom sličnom,i elegantnim natpisom.

6Skin za Miley Cyrus forum Empty Re: Skin za Miley Cyrus forum Sub Mar 19, 2011 8:04 am

AnGie ^^

AnGie ^^
Administrator
Administrator

LOCK!

https://helpmotion.serbianforum.info

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu