Helpmotion
Registrujte se na Helpmotion! Na forumu možete zatražiti bilo kakvu vrstu pomoći. Klikom na Register pridružićete nam se!

Join the forum, it's quick and easy

Helpmotion
Registrujte se na Helpmotion! Na forumu možete zatražiti bilo kakvu vrstu pomoći. Klikom na Register pridružićete nam se!
Helpmotion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mali brat

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Mali brat Empty Mali brat Sre Mar 16, 2011 11:02 am

Aca Maca



Imam brata od tetke koji nema brata ili sestru rodjenu, znaci jedinac je, i ja sam mu uzor i to je preslo sve granice. Hoce da ide sa mojim drustvom u grad i to, stalno dolazi kod mene kuci, smara me za svaku malu sitnicu. Ja mu moram facebook praviti, postavljati slike jer prvi put ima internet kod kuce, sto sam ja svojim novcima platio i dalje cekam njegove roditelje da mi vrate sta mi duguju. On ima 7 godina, i nema lepog nacina da mu kazem da to iritira i da ne moze ici samnom u grad. Stalno izmisljam neke izgovore, vise sam ih sve isprobao. Dodje mi da ga odjebem lepo i fino. A kad ga ignorisem pocne se duriti i to ne mogu gledati, moram mu naci neku zanimaciju kako bi mogao uciti. Kad je bio mladji sve je ok islo sve do sad, kao da je usao u neki pubertet za malu decu. Sta da radim???

2Mali brat Empty Re: Mali brat Sre Mar 16, 2011 11:31 am

marija <3

marija <3

Eh slično je i sa mnom... Dakle, mlađi je od tebe. Logično je da si mu ti uzor.. Hvala bogu pa ja mom bratu nisam.. Ipak, on ima probleme kao i ti (inače ima 9 godina a pubertet ga drma od 5).
Kada je neko jedinac, mnogo je teže... Njima se mnogo popušta... Roditelji obično mnogo brinu oko njih i razmaze ih... E sada, ti si ranije verovatno baš često bio sa njim, ali on je tada bio mali. Sada je već počeo da sazreva (bez obzira što ima tek 7). Normalno je da želi da svo vreme provodi sa tobom i tvoim društvom. Nemoj se mnogo nervirati zbog toga. Proćiće i ta faza. Ipak, moraš da budeš malo oštriji. Nije dobro za njega da se toliko duri kad nešto nije po njegovom. Ja mog brata obično klepim, ali ti nemoj. Pokušaj da razgovaraš sa njim. Recimu kako on treba da nađe svoje drugare (svojih godina) i da se druži sa njima i da će mu biti mnogo zabavnije. Reci mu kako je to cool. Ali nemoj u potpunosti da dižeš ruke od njega.. Odvoji neko vreme kada ćeš biti sa njim namiguje

Nadam se da sam ti malo pomogla namiguje
PS. Nemoj da gubiš živce namiguje

3Mali brat Empty Re: Mali brat Čet Mar 17, 2011 5:16 am

~Death Ripper~

~Death Ripper~

I ja imam slicnu situaciju sa sestrom od ujaka i dalje sam joj uzor i kopira me (mislim odjednom voli istu muziku kao ja dok joj cela porodica slusa nasu, odjednom mrzi roze koju je obozavala, odjednom su joj smorne decije igre, voli anime (slike, nema tri cuke s engleskim) itd.), ali ne smara me da visim s njom i sl.x/ Nema sanse tako malom da mu objasnis, ne znam sta da ti kazem, a i s njegovim drustvom verovatno ne moze preterano da bude zbog roditelja (za njegove ne znam, ali sigurno vecina roditelja iz njegovog drustva ne saradjuje). Probaj da mu nadjes neki hobi ili nesto slicno, pokazi mu kako da radi nesto sto voli, nzm nadji neku zanimljivost na netu i mozda se napali na to i ostavi te. Ili neku igricu koju tvoj komp navodno ne moze da otvori, a njegov da (pazi da nije multyplayer).

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu